Компанія Дойч Імпорт – офіційний дистрибутор LevelOne в Україні.

Торгівельна марка LevelOne була заснована в 1998 році у м.Дортмунд, (Німеччина), компанією Digital Data Communications GmbH. Надаючи якісні мережеві продукти та рішення, ми постійно зростали протягом багатьох років і маємо представництва у 20 країнах світу. Інтернет став невід’ємною частиною як ділового, так і домашнього життя. Наш багаторічний досвід навчив нас, що єдиний спосіб залишатися на вершині новітніх технологій і тенденцій – це уважно прислухатися до того, що говорить клієнт.

Під брендом “LevelOne”, компанія пропоную мережеві комутатори, обладнання PoE, широкосмугові маршрутизатори, ADSL-маршрутизатори, принт-сервери, IP камери, KVM-перемикачі, комутатори Palm, комутатори Soho, конвертери, інтерфейсні карти, мережеві адаптери та продукти VolP.

LevelOne піддає всю продукцію ретельному контролю та суворим процедурам тестування, щоб гарантувати відповідність найвищім  стандартам якості продукції, встановленим в Європі та США.

Вся продукція LevelOne відповідає європейським стандартам ISO та американським стандартам MIL-STD, які передбачають проходження спеціальних тестів якості в процесі виробництва.