ТОВ «Дойч Імпорт» – це команда професіоналів  з багаторічним досвідом у сфері дистрибуції ІТ обладнання, промислових компонентів та систем.

Наше підприємство має професійне коріння бізнес діяльності з Німеччини де керівництво компанії розпочинало комерційну діяльність та переймало безцінний досвід роботи в європейському бізнес-просторі. Тому саме так ми називаємось, та працюємо на Батьківщині з чітким розумінням європейських цінностей, щирих партнерських відносин та культури ведення бізнесу.

Головною метою нашої компанії, є постачання нашим партнерам оригінального сертифікованого обладнання найвищої якості та за мінімальними цінами в Україні.

Маючи прямі дистриб’юторські контракти, ми виключаємо комерційних посередників в логістичному ланцюжку, що дозволяє нам надавати найкращі пропозиції нашим партнерам або кінцевому споживачу в Україні.

Флагманом нашої діяльності є офіційне представництво компанії PLANET TECHNOLOGY CORPORATION (ТАЙВАНЬ) в Україні.

Наша компанія здійснює імпорт продукції, проводить іспити та сертифікацію, підтримує склад у Києві та надає гарантійні зобов’язання.  Будемо раді вас бачити на окремому ресурсі присвяченому саме мережевому обладнанню PLANET.