Компанія PLANET Technology Corporation є провідним світовим виробником мережевої продукції і рішень для малого та середнього бізнесу, великих промислових підприємств, державних і комунальних організацій, мережевих інфраструктур в сфері IoT, IIoT, IoV. PLANET Technology зосереджена на дослідженнях і розробках мережевих і комунікаційних рішень з моменту свого заснування в 1993 році. Компанія демонструє свою рішучість формувати майбутнє надійних мереж, постійно надаючи інноваційні рішення.

Продукція компанії PLANET TECHNOLOGY – це надійне комунікаційне обладнання для промислових підприємств (захищене обладнання промислового рівня для роботи в температурах -40+75С ), систем відеонагляду (комутатори та медіаконвертери з підтримкою передачі живлення PoE), комерційного сегменту з надійним захистом (банківські та державні структури, приватні підприємства та торговельні центри), малого та середнього бізнесу.

В Україні продукція PLANET зарекомендувала себе як надійне обладнання з потужними можливостями побудови безвідмовної мережевої інфраструктури будь-якої складності. Безперечною перевагою також є збалансована цінова політика компанії, що дозволяє отримати надійне обладнання за цінами набагато нижчих від конкурентів.

Важливо окремо відзначити, що вся продукція виробляється лише на власному виробництві у Тайвані, без залучення будь-яких філій чи підряду на материковому Китаї чи ще будь де.

ТОВ “Дойч Імпорт” багато років є офіційним представником (дистриб’ютором, імпортером) PLANET TECHNOLOGY CORPORATION в Україні. Ми підтримуємо склад у Києві, проводимо тестування та сертифікацію отриманої продукції, надаємо гарантійні та післягарантійне обслуговування та пропонуємо своїм партнерам найнижчі ціни не лише в Україні, а і в Європі.

Наші партнери можуть бути впевненими що отримають обладнання PLANET точно в зазначений строк, з гарантією якості, найнижчої ціни та сервісного обслуговування.

Для отримання повної інформації щодо продукції, пропонуємо вам відвідати наш фірмовий окремий ресурс присвячений торговельної марки PLANET.

Перейти до ресурсу PLANET TECHNOLOGY UKRAINE